Kursna lista za 23. februar

Zvanični srednji kurs: 123,2456

KURSNA LISTA BR.34
ZA DEVIZE

FORMIRANA NA DAN 23.02.2016. GODINE
ŠIFRA VALUTENAZIV ZEMLjEOZNAKA VALUTEVAŽI ZAKUPOVNI KURSPRODAJNI KURS
978EMUEUR1122,8759123,6153
36AustralijaAUD180,547981,0327
124KanadaCAD181,149081,6374
156KinaCNY117,047617,1502
208DanskaDKK116,464316,5633
392JapanJPY10099,117599,7139
578NorveškaNOK112,924913,0027
643Ruska FederacijaRUB11,47551,4843
752ŠvedskaSEK113,099213,1780
756ŠvajcarskaCHF1111,8375112,5105
826Velika BritanijaGBP1157,0901158,0355
840SADUSD1111,2805111,9501
broj komentara 0 pošalji komentar