Читај ми!

Концерт пред 50.000 људи на Новом Зеланду, први пут без маски и дистанце од почетка пандемије

Новозеландска група "Six60" одржала је на стадиону у Окланду концерт пред 50.000 људи, што је највећи такав догађај у свету од почетка пандемије коронавируса.

"Шта има Нови Зеланде, напокон смо ту", имао је прилику певач Метју Волтерс да изговорио пред 50.000 људи у Окланду.

Група "Six6"  није само прва која је направила велики концерт откако је почела пандемија коронавируса, већ и прва која је свирала на "Еден парку" - рагби стадиону у Окланду.

Публика на концерту није носила заштитне маске, а није било обавезно ни држање физичке дистанце.

Људи су играли и певали, атмосфера је у потпуности била као да се коронавирус никада није ни појавио.

На Новом Зеланду су тренутно активна само 33 случаја ковида 19.

понедељак, 22. јун 2026.

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом