Мориси пуштен из болнице

После побољшања здравственог стања, британски музичар Мориси пуштен је из болнице у Свиндону. Певач је хоспитализован у суботу, јер му је позлило током наступа.

Енглески певач Мориси, некадашњи вођа групе „Смитс", пуштен је из болнице, у коју је у суботу увече примљен пошто му је позлило на сцени.

"Мориси се лоше осећао и из превентивних разлога је хоспитализован, након чега је тим лекара преузео бригу о њему. Његово стање се знатно побољшало и пуштен је кући", рекао је портпарол болнице у Свиндону, на југозападу Енглеске.

Мориси (50) се током концерта у суботу увече у Свиндону онесвестио на бини.

Певач је наступао у склопу турнеје на којој промовише последњи соло албум "Years of Refusal".

Због проблема са здрављем, Мориси је отказао више заказаних наступа, укључујући оне у Бирмингему и Лондону, као и у ТВ емисији Џулса Холанда, а организатори су навели да је наступ отказан „како би се обезбедио потпун опоравак".

Стивен Патрик Мориси, тако гласи певачево пуно име, био је члан групе „Смитс", једног од најутицајнијих алтернативних бендова осамдесетих година.

Након распада бенда 1987. године, певач је започео соло каријеру.

Његов сингл из 2004. године „Irish Blood, English Heart" пробио се на трећу позицију најпродаванијих издања у Британији, што му је најзначајнији успех у досадашњој каријери.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

петак, 27. фебруар 2026.
8° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом