субота, 24.10.2009, 12:42 -> 13:58
štampajПамела Андерсон против лова на фоке
Популарна глумица Памела Андерсон подржала је борбу организације за заштиту животиња ПЕТА против убијања младунаца фоки.
Америчка глумица канадског порекла Памела Андерсон оштро је осудила лов на фоке који је назвала „варварским масакром".
Звезда серије „Чувари плаже" у петак је у Торонту подржала кампању против убијања младунаца фоки, коју је покренула организација за заштиту животиња ПЕТА.
Истовремено, канадске власти одбацују оптужбе на рачун ловаца на фоке међу којима су Ескими са севера те државе.
Активности организација за заштиту животиња интензивиране су од како је премијер Кананде Стивен Харпер фотографисан летос како једе месо фоке.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар