Грујичић бољи од Дураковића у Сребреници
Према новим прелиминарним резултатима Централне изборне комисије Босне и Херцеговине (ЦИК БиХ), нови начелник Сребренице би требало да буде Младен Грујичић, заједнички кандидат српских странака.
Грујичић је наиме освојио 67,96, а Дураковић 31,76 одсто гласова.
Према информацијама председника ЦИК БиХ, у Сребреници је од 27 бирачких места обрађено 21.
Према ранијим изјавама Дураковића, он очекује гласове поштом и особа који су гласали у одсуству, а то је укупно још 3.300 људи.
Лидер СНСД-а је, међутим, синоћ на конференцији за новинаре након затварања бирачких места, рекао да ниједна "врећа", која дође са стране неће моћи да промени постигнути резултат.
На локалним изборима у БиХ, странка СНСД председника РС Милорада Додика остварила је победу у највећем броју општина у Републици Српској. Опозиционе странке су признале пораз.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 5
Пошаљи коментар