Активисти ДС и Нове странке пуштали балоне с лажним обећањима власти

Активисти Демократске странке и Нове странке пуштали су данас у ваздух у центру Новог Сада балоне с натписима неиспуњених обећања Владе Србије. "Живећемо боље за две године", "Већа улагања у пољопривреду", "Нећемо страначке кадрове у предузећима", "Нећемо отимати од пензионера", писало је на балонима.

Присутнима су иста обећања прочитали председник Нове странке Зоран Живковић, посланик те странке у Скупштини Србије Владимир Павићевић, као и кандидат Демократске странке за градоначелника Новог Сада Вељко Крстоношић.

Акција је носила назив "Много ничега мора да пукне".

среда, 24. јун 2026.

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом