СНС: Срамота је опљачкати децу са сметњама у развоју

Српска напредна странка одговорила је на критике лидера ДС-а Бојана Пајтића поводом стања у просвети – да није срамота кречити ђачке тоалете и реновирати школе, већ је срамота то што је он урадио – опљачкати децу са сметњама у развоју.

Пајтић је данас обишао Основну школу у Књажевцу и том приликом је као неприхватљиво оценио то што "живимо у држави у којој премијер кречи ђачке тоалете, у којој ђаци узимају аутограме од криминалаца, док су знање и образовање потпуно запостављени".

Такође је рекао да ће ДС посебну пажњу посветити просвети и образовању и обећао да ће запосленима вратити и повећати плате.

СНС наводи да Пајтић, који данас обећава шарене лаже просветарима и прича бајке деци, 16 година није био у стању ни да окречи једну учионицу, већ му је било драже да широм Војводине пљачка народне паре.

"Српска напредна странка већ сада чини све да се поправи положај просветних радника и квалитет образовања које наша деца добијају, и да их научи да се успех постиже поштеним и вредним радом, а да се бахатост и криминал, оличени у политици ДС-а, не исплате и да представљају ружну прошлост Србије", наводи се у саопштењу СНС-а.

петак, 29. август 2025.
25° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом