недеља, 06.02.2011, 20:00 -> 15:41
štampajНедељом увече
Љубитељи класичне музике сигурно ће бити задовољни новим термином емитовања серије "Недељом увече", који је прижељкивао велики број редовних гледалаца.
У овој емисији наступиће пијаниста Милан Миладиновић, најављујући обележавање 200 година рођења Франца Листа, затим, сопран Сузана Шуваковић и ансамбл кларинета Академије уметности у Новом Саду, који води проф. Васил Гелев.
Гитариста Огњен Грчак својим музицирањем најавиће Гитар арт фестивал, о коме ће, пак, говорити Бошко Радојковић.
На топ-листи су дела Чајковског, Вердија и Пјацоле, а ту разнолику и богату садржину повезују водитељи Дејан Ђуровић и Катарина Глишић.

Autor:
С. Николајевић, Д. Ђуровић, К. Глишић и М. Милојевић
НЕДЕЉОМ УВЕЧЕ, серија класичне музике, више од две деценије континуирано на програму РТС. [ детаљније ]
Коментари