ТВ лица: Качан и Затара, 2. део

Емисија снимљенa пре две године у Петри и Аману, када су гледаоце кроз Јордан провела два странца која одлично говоре српски језик, изазвала је велико интересовање.

ТВ лица ... као сав нормалан свет ТВ лица ... као сав нормалан свет

Autor:
Тaтjaнa Пeтeрнeк Aлeксић

„Тв лица …као сав нормалан свет,, је на програму РТС-а десет сезона. За то време око 300 личности из јавног живота показало је да успех и популарност нису успели да их промене. [ детаљније ]

Стизале су поруке у којима су гледаоци Јорданца Лабиба прекрстили у Лаза Шумадинац, а "јединог црног црнца који зна све падеже", како се Суфијан сам представља, гледаоци су проналазили преко Интернета.

Случајан сусрет на крајњем југу Египта резултирао је емисијом у којој су, овога пута, заједно. Док се присећају студентских дана, показаће гледаоцима данашњи Египат, говориће о положају жена и о томе да ли познају некога ко има више од једне жене, иако је дозвољено четири, а о томе колико се све променило, сведочиће и фудбалска утакмица на коју су одвели екипу, а где су играле и жене.

Уз закључак да су данас успешни пословни људи захваљујући томе што су, вративши се у своју земљу, из Србије понели најбоље искуство, обичаје, знање стечено на факултету, препричаваће реплике из култних филмова, говориће о Душану Ковачевићу, Чкаљи, Позоришту у кући, али и о томе како су гледали Рањеног орла и симултано га преводили на арапски окупљеним члановима породице.

Аутор и водитељ Татјана Петернек-Алексић.

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом