Радио Милева 2, 12-20

Дванаеста епизода: Управник зграде, Стеван Лисичић, очекује долазак ТВ екипе која би требало да спреми прилог о њему, као кандидату за најбољег управника на територији њихове општине.

Очекује сарадњу станара да би зграда била што уреднија, али нико од њих неће да му помогне, јер га сматрају великим гњаватором. Слично мисли и Стеванова супруга, Марта, све док не открије неке његове скривене шармантне особине.

Режију ове хумористичке серије потписује Елмир Јукић. Милеву игра Олга Одановић, а у осталим улогама појављују се Марија Вицковић, Крис Гаврић, Дара Џокић, Немања Оливерић, Бојан Димитријевић, Милан Гверо, Јована Гавриловић, Ненад Стојменовић, Светозар Цветковић, Бранимир Брстина и Анђелка Прпић.

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом