Аутопортрет: Бојан Суђић

Диригент Бојан Суђић сврстава се у сам врх утицајних личности у нашој средини када је реч о класичној музици. Изузетан реноме и уважавање остварио је захваљујући образовању, марљивом раду и прагматичној нарави.

Тијана Паунковић, уредница емисије: „У свом Аутопортрету, Бојан ће публици показати страну своје личности која је до сада била мање позната јавности. Представиће се као занимљив и изузетно духовит домаћин, повериће нам приче о неким личностима и догађајима који су одредили његов професионални и приватни живот... Све нас је изненадио својим тајним местом, тачније „тајним хобијем" - летењем!".
ТВ серијал „Аутопортрет" отвара простор најзначајнијим личностима из културе и уметности, како би их публика упознала на један другачији, интимнији начин.

Реприза, 25 .јун у 12:20 

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом