четвртак, 22.09.2011, 17:00 -> 18:02
štampajУ средишту пажње
У емисији говоримо о томе зашто је за грађане и правни систем Србије важан нови Закон о извршењу и обезбеђењу, који је почетком ове седмице ступио на снагу. Да ли ће, како обећавају у Министарству правде, применом овог закона вишегодишње извршење судских одлука постати прошлост и због чега је значајно да извршни поступак постане хитан.
Autor:
Редакција магазинског програма
Свакога радног дана од 17 часова емисија "У средишту пажње" доноси интервју са нашим најбољим аналитичарима и коментаторима, политичарима и експертима, друштвеним иноваторима и другим познатим личностима, или личностима које ће убрзо постати познате. [ детаљније ]
Најзначајнија новина су приватни судски извршитељи. Шта ће бити њихова улога - такође је једно од питања за госта емисије Јована Кордића, експерта за питања извршног поступка.
Уредник и водитељ:Оливера Симић Милошевић.
Радио Београд 1, 17.00
Коментари