субота, 03.05.2025, 14:00 -> 11:09
štampajGost Snežana Radojičić Ciklonomad
Ciklonomad je nadimak po kome je znaju "njene priče sa četiri kontinenta i avanture tokom puta oko sveta biciklom prate brojni čitaoci, gledaju je kako vozi po neverovatnim terenima ali u ovoj emisiji Snežana Radojičić pokazaće kako živi kada je kod kuće.
Posle neplaniranih pet godina na poslednjem putu, vratila se na Banovo brdo, na poslednji sprat jednog solitera i samo u Beogradu retko vozi bicikl jer lift u zgradi najčešće ne radi.
Tako je počeo intervju uz brojne snimke sa putovanja, ali i uz priču o strahovima, samoći, divljim životinjama i zemljama koje se drugačije vide dok vozi bicikl, kao i osećanju slobode koju je moguće steći i posle 40. godine ako si dovoljno hrabar da promeniš život.
Autor:Tanja Peternek Aleksić

Autor:
Тaтjaнa Пeтeрнeк Aлeксић
„Тв лица …као сав нормалан свет,, је на програму РТС-а десет сезона. За то време око 300 личности из јавног живота показало је да успех и популарност нису успели да их промене. [ детаљније ]
Коментари