Ja volim Srbiju

Nova epizoda omiljenog porodičnog kviza "Ja volim Srbiju" otkriva zanimljive i neobične podatke o našoj zemlji. Takmičari su šest poznatih ličnosti. Oni su raspoređeni u dva tima - crveni i plavi.

Uz podršku kapitena timova i publike, poznata TV lica pokušavaju tačno da odgovore na raznovrsna pitanja o Srbiji - njenoj kulturi, istoriji, geografiji, muzici, sportu i nauci.

Voditeljka kviza "Ja volim Srbiju" je Dragana Kosjerina, a kapiteni plavog i crvenog tima su Dr Nele Karajlić i Nenad Okanović.

Za plavi tim koji predvodi dr Nele Karajlić ove nedelje se bore: pevač narodne muzike Radiša Urošević, je bivši jugoslovenski fudbaler, a sadašnji fudbalski trener Vlado Čapljić i novinarka i urednica emisije "Ovo je Srbija" - Zorana Koršoš - Nikolić.

U crvenom timu, koji predvodi glumac Nenad Okanović, nalaze se voditelj i novinar Ognjen Amidžić, Milica Todorović - pevačica a treći član "crvenog" tima je glumac Milan Vasić.

Sedam igara i šest muzičkih rundi donose veoma uzbudljivu, duhovitu i do samog kraja neizvesnu epizodu punu preokreta. 

 

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом