понедељак, 27.07.2015, 15:03 -> 16:41
štampajOvo je Srbija
Kakvi su rezultati žetve u Bačkoj, da li su ratari zadovoljni prinosima i kvalitetom, i jesu li poznate otkupne cene žita - u prilogu Peđe Miljanovića iz TV centra Kikinda.
U Zemljoradničkom savezu Vojvodine nezadovoljni su zato što su pšenicu otkupljivale samo tri žitomlinske kuće. "Žitopromet-mlin" iz Sente otkupio je 60 hiljada tona i analize pokazuju da je brašno od novog zrna dobro.
Vodimo vas i na Bunjevačku dužionicu - manifestaciju kojom se iskazuje zahvalnost Bogu na hlebu, žitu i plodovima.
U Valjevu, za 397 slobodnih mesta u Dečjoj ustanovi podneto je skoro sedamsto prijava. Direktor ustanove kaže da je rešenje izgradnja novog objekta. a kako će se do tada snalaziti roditelji - u priči Slađane Vasiljević.
Pratite nas na Jutjub kanalu i Fejsbuku
Emisiju uređuju: Gordana Petrović, Nadežda Medić, Ljiljana Ivanović i Dragana Anastasijević
Odgovorni urednik redakcije Dopisništva: mr Nenad J. Ristić
Коментари