Курсна листа за 20. мај

Званични средњи курс: 117,9389

КУРСНА ЛИСТА БР.92 
ЗА ДЕВИЗЕ

ФОРМИРАНА НА ДАН 20.05.2019. ГОДИНЕ

 

 

 

број коментара 0 Пошаљи коментар