Читај ми!

Ухапшена група плаћених убица у Шпанији

Шпанска полиција је ухапсила шест људи за које се сумња да чине британску групу плаћених убица, која је допутовала на шпанску обалу Средоземног мора Коста дел Сол како би убила вођу ривалске банде.

Верује се да осумњичени припадају нарко-банди "Тим А" из Салфорда, западно од Манчестера, који су наводно планирали да смакну вођу ривалске банде "Тим анти-А", пренела је агенција АП.

Шпански полицајци су по дојави полиције из Манчестера лоцирали осумњичене у две куће на југу Марбеље, где су затим ухапсили пет мушкараца и једну жену.

Том приликом су заплењени један пиштољ, више великих ножева и прслук са ушивеним оловом како би био тежи.

Број коментара 1

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

субота, 25. април 2026.
17° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом