Трагедија у Сибиру, осам тинејџера страдало у пожару

Најмање осам тинејџера настрадало у пожару у сеоској викендици у региону Сургут, на западу Сибира, сопштио Руски истражни комитет.

Комитет је покренуо истрагу о несрећи и навео да је у првом маху у кући пронађнео пет тела настарадлих тинејџера, али да су касније током рашчишћавања згариште пронађена још три тела.

Према резултатама истраге, у суботу у вечерњим сатима тинејџери су у кући прослављали родендан једног од пријатеља, наведено је у саопштењу Руског истражног комитета.

Пожар је избио у тренукту док су се они налазили у делу куће са базеном и сауном, из које нису могли да изађу.

Прелиминарни резултати истраге показују да је узрок смрти тровање угљен-моноксидом.

Број коментара 1

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

среда, 25. фебруар 2026.
8° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом