Читај ми!

Опозиција представила кандидате за председника, градоначелника и носиоца листе

Коалиција Уједињена Србија представила је кандидата за председника Србије Здравка Поноша, градоначелника Београда Владету Јанковића и носиоца листе за парламентарне изборе Маринику Тепић.

Коалиција Уједињена Србија представила је кандидата за председника Србије Здравка Поноша, градоначелника Београда Владету Јанковића и носиоца листе за парламентарне изборе Маринику Тепић.

Верују у победу и поручују да је потребно разговарати са грађанима, ослободити земљу страха и сачувати изборни резултат.

"Србија ће после априлских избора бити нормална уређена земља, свесна себе и своје прошлости али не загледана у прошлост већ окренута ка будућности", рекао је Здравко Понош из Уједињене Србије.

Мариника Тепић апеловала је на све људе жељне слободе и правде да остану доследни циљевима и вредностима, храбри и да заједно сачувају изборну вољу.

"Сваки детаљ ће се знати о плановима, склопљеним уговорима, о ономе што је постигнуто и није постигнуто, неки рачуни ће морати да се положе, али то не значи прогон бивше власти", рекао је Владета Јанковић.

понедељак, 23. фебруар 2026.
12° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом