Стаматовић: Ја излазим на изборе, не бих коментарисао Обрадовића

Председник општине Чајетина Милан Стаматовић изјавио је, поводом предлога лидера Двери Бошка Обрадовића да се не организују избори у опозиционим општинама, да је он одговоран према својим суграђанима и да ће изаћи на изборе.

"Не бих да коментаришем било ког лидера опозиције. Једино што могу да кажем је да ја имам обавезу само према грађанима који су на протеклим изборима гласали за мене. Одговоран сам према њима и морам да поштујем њихову вољу и жељу тако да сигурно немам право да те људи који су кренули у ту политичку борбу заједно са мном на пола пута остављам", рекао је Стаматовић за Танјуг.

Стаматовић је један од четворице локалних лидера које је Обрадовић позвао да не организују изборе у својим општинама док се, како је рекао, не стекну услови за слободне изборе и у другим градовима, да би власт, како очекује Обрадовић, морала да помери датум одржавања избора.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

понедељак, 23. фебруар 2026.
13° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом