Тадић: Поново се борим за бољу Србију

Председник Социјалдемократске странке и један од носилаца изборне листе "Савез за бољу Србију - ЛДП, ЛСВ, СДС" Борис Тадић говорио је на конвенцији ове три странке на платоу испред београдске општине Звездара.

Борис Тадић је грађанима представио решења која СДС нуди, оценивши да сви параметри показују да је актуелна власт лошија од претходне и да је зато, како је навео, осећај поноса код представника власти "необјашњив".

"У сваком параметру упоређења они су лошији него што смо ми били, а ми смо били незадовољни постигнућима која смо остварили", изјавио је Тадић, како се наводи у саопштењу СДС-а.

Председник СДС-а је грађанима Звездаре и Београда поручио и да имају избор.

"Имате избор између субвенција за отварање реалних радних места или прављења атмосфере у којој настају стотине хиљада нових апсолутно сиромашних. Имате избор између владавине правом и владавине страхом", навео је Тадић.

Тадић је рекао да наставља борбу за бољу Србију и да никада "неће бити опозиција овој земљи, али увек опозиција овој влади".

субота, 02. август 2025.
31° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом