Читај ми!

Тужилаштво тражи притвор за шесторо ухапшених због шверца кокаина

Због опасности од бекства и могућности понављања кривичног дела, тужилаштво тражи од суда да одреди притвор за свих шесторо осумњичених за пребацивање више од 320 килограма кокаина из Јужне Америке у Европу.

Јавно тужилаштво за организовани криминал донело је наредбу о спровеђењу истраге против Живка Бакића, Александра Матића, Немање Предојевића, Стефана Шаранца, Миодрага Стошића, Саше Мојсиловића ( у бекству), Саше Стоисављевића и више Н. Н. лица, саопштено је из Тужилаштва.

Како се наводи, постоји основана сумња да су извршили кривична удруживање ради вршења кривичних дела, у стицају са кривичним делом недозвољена производња и стављање у промет дроге.

Шесторо осумњичених, који су ухапшени јуче у Београду, на саслушању су се бранили ћутањем.

Јавно тужилаштво за организовани криминал је након саслушања судији за претходни поступка Посебног одељења за организовани криминал Вишег суда у Београду предложило да се у односу на сва лица одреди притвор.

Као разлог за одређивање притвора наведени су опасност од бекства и могућност понављања кривчног дела.

субота, 25. јануар 2025.
8° C

Коментари

Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом
Predmeti od onixa
Уникатни украси од оникса
Ruzmarin
Рузмарин – биљни еликсир младости, чува наше памћење и отклања болове