Кнежевић: План да се у Нишу и околини запосли 7.500 људи

Министар привреде Горан Кнежевић изјавио је да је план да се око 7.500 људи запосли у Нишу и околини и додао да Влада поклања велику пажњу том делу Србије.

"То значи да ми мислимо на те људе и такав однос хоћемо да развијамо свуда", рекао је Кнежевић по доласку у Ниш, где ће у наредним данима бити седиште Владе Србије, објављено је на сајту Министарства привреде.

Кнежевић је рекао да је један од циљева његове посете том граду и упознавање са предузетницима, којима ће представити мере које Министарство привреде намерава да предузме у наредном периоду, а разговараће и о могућим решењима њихових проблема.

Он је навео и да очекује пуно активности током боравка Владе Србије у наредних недељу дана у Нишу, наглашавајући да је то врло значајан корак који је влада предузела.

Број коментара 2

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

понедељак, 23. фебруар 2026.
9° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом