Пооштрена контрола бензинских пумпи

Инспектори Пореске управе у првом полугођу контролисали су 111 бензинских пумпи и у 44 пронашли разне неправилности у пословању - од неевидентирања промета, неиздавања фискалних рачуна, вишка горива и друге робе до непријављивања радника.

Власницима пумпи изречене су прекршајне пријаве, а 35 објеката је затворено.

Како РТС сазнаје, Пореска управа са Тржишном и Метролошком инспекцијом током летњих месеци поштрава контролу бензинских пумпи.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

понедељак, 02. март 2026.
5° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом