Опроштај од Исидоре Доре Секулић

Колеге и пријатељи опростили су се на комеморативном скупу од Исидоре Доре Секулић, дугогодишње новинарке и уреднице Редакције за културу Радио-телевизије Србије.

Исидору Дору Секулић генерације ће памтити по култним емисијама "Кино око" и "Петком у 22" и као доследног борца за слободу своје професије.

Била је и уредник Културне рубрике Информативног програма.

Последњи телевизијски рад Исидоре Доре Секулић, серијал ''Успон и пад српских либерала'' биће емитован од 16. до 18. маја у термину емисије "Трезор".

''Међу оним малобројним ликовима који су и касније одржали ту отвореност према дијалогу и према потреби да се и официјелне истине коригују кроз разговор, упитност и дијалог, ту је право место Исидоре Секулић", каже социолог Триво Инђић. 

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

среда, 25. фебруар 2026.
7° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом