субота, 19.09.2015, 21:22 -> 21:49
štampajЗбог протеста, накратко испред Владе кордон полиције
Испред Владе Србије је одржан протест против најављење сутрашње Параде поноса, због чега је у Немањиној улици 11, где је седиште Владе, накратко била распоређена полиција са опремом за разбијање демонстрација, пренео је Танјуг.
Протест, који је завршен, организовало је Православно братство Истинољубље, а монах Антоније из братства, у телефонској изјави Танјугу рекао је да је протест организован због, како је рекао, "мењања православних и хришћанских вредности".
Испред владе је након протеста, распоређено редовно обезбеђење полиције.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар