Грчка, од крчкања до експлозије

Каиш пред пуцањем!

Око магазин Око магазин

Autor:
Горислав Папић

Сваког радног дана у 18:25 - најактуелније политичке, спољнополитичке, економске и друштвене теме. Најзанимљивије приче о култури, најатрактивније репортаже. [ детаљније ]

У вечерашњем издању Око магазина погледајте о чему смо све у Инђији разговарали са градоначелником овог града Гораном Јешићем.

Видећете и како се каиш око Грчке стегао до пуцања. Какав сценарио прети овој држави, која више нема новца за измиривање обавеза и исплату плата и пензија, па јој је помоћ поново неопходна.

Сазнајте и како да прпознате органску храну, како се производе органски производи. Најављујемо фестивал органске хране, у београдском Топчидерском праку.

Разговарали смо и са познатим америчким стручњаком за бренд, који је гост седме бренд конференције у Београду. Како види Београд, шта га је одушевило, а чиме је разочаран?

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом