Читај ми!

Радио Милева

Једанаеста епизода: Управник зграде, пензионисани полицајац, Стеван Лисичић, дође код сликара Леона и тражи од њега да пријави мајстора Моцу који је у заједничким просторијама направио радионицу.

Лисичић ће да поступи по тој пријави и да позове комуналну полицију која ће да казни Моцу. Да би та акција могла да профункционише потребно је да надмудри Милеву. Међутим, она смисли план како ће да искомпромитује Лисичића: направиће фотографије на којима се види како он поставља плакате опозиционе партије.

Режију ове хумористичке серије потписује Елмир Јукић. Главне улоге играју Олга Одановић, Марија Вицковић, Крис Гаврић, Дара Џокић, Немања Оливерић, Бојан Димитријевић, Милан Гверо, Јована Гавриловић, Ненад Стојменовић, Светозар Цветковић, Бранимир Брстина, и Анђелка Прпић.

 

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом