недеља, 20.02.2022, 20:56 -> 13:51
Кошарка - Куп Радивоја Кораћа: Црвена звезда - Партизан
Као што су многи и прогнозирали за први овосезонски кошаркашки трофеј бориће се вечити ривали Црвена звезда и Партизан.
Црвено бели су у полуфиналу имали нешто лакши посао. Победили су Мегу која је само у првој четвртини била равноправан ривал. Партизан је против ФМП-а до краја страховао за резултат и сигурно је да су црно бели потрошили више енергије од свог ривала.
Дакле у данашњем финалу Купа Радивоја Кораћа играће вечити ривали.
Биће то и дуел два трофејна тренера повратника. Жељко Обрадовић се после блиставе каријере вратио у тим у којем је освојио прву титулу првака Европе а Дејан Радоњић ће покушати да надмудри искуснијег колегу.
Тешко је прогласити фаворита. Оба тима су имали успоне и падове у европским утакмицама. Оба тима имају доста страних играча који ће тек сутра у Нишу упознати велико ривалство црвено и црно белих.
Атмосфера ће бити паклена као увек када у Нишу вечити ривали играју финале Купа.
Утакмица почиње у 21 час. Директан пренос је на нашем Првом програму а коментатор је Слободан Шаренац.
Коментари