Читај ми!

Кухиња мога краја

Гружанска традиција и проглашење победнице

Након шест недеља заједничких путовања, дружења и разних догодовштина у последњој епизоди, у гостима код Зорице Ратковић Цветић из Кнића, сазнаћемо ко је победница 12. серијала "Кухиње мога краја".

И како то бива на крају, и амбијент и атмосфера последњег дана дружења на снимању била је посебна и тај дан сви ће памтити по много чему: аутентичном дочеку, излетима, традиционалној храни али и посебној емоцији на крају вечери.

У свом прелепом етно домаћинству које је прави рај за очи и за чије је уређење добила бројне награде, Зорица је дочекала своје пријатељице са супругом, сином и кћерком. Посвећеност очувању гружанске традиције огледа се и у њеној кухињи која је јака, гурманска и базира се домаћим производима.

У свечаној атмосфери, на самом крају вечери, уз присуство и емотивну подршку чланова породица учесница, а на основу оцена које су учеснице једна другој давале током серијала, проглашена је и победница ове сезоне "Кухиње мога краја".

До новог серијала, свим досадашњим учесницама желимо да са пуно успеха наставе и даље да промовишу свој крај и чувају од заборава традиционална јела.

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом