среда, 20.09.2017, 13:30 -> 11:47
Треће доба
Од Врњачке Бање, преко Зрењанина до Сремске Митровице
Шта овогодишње олимпијце трећег доба очекује на 10. јубиларној Олимпијади, разговор са професором Живком Поповом о његовој књизи о прошлости Срема, одговор др Александре Калешић учитељици из Краљева која је замолила за одговор на питање у вези узрока и лечења деменције, савет адвоката Ивана Миновића о расподели имовине када се дође у позније године, и на крају, прилог о наступима, дружењу и путовањима ансамбла ветерана КУД "Бранко Радичевић" из Сремске Митровице су теме емисије која је на Првом програму РТС-а 20.9.2017.
Емисија почиње у 13.30h, продуцент је Покрет Трећег доба Србије, копродуцент је Магмедиа, а реализована је у сарадњи са "Сирмиум филмом".
Коментари