недеља, 23.11.2008, 13:30 -> 11:45
Балканском улицом: Дарко Томовић
Дарко Томовић. На гостовању Народног позоришта у Солуну, екипа емисија је једно сунчано поподне и атмосферу задовољства због успеха, искористила да, поред базена, поприча о тренуцима среће и туге који су обележили живот Дарка Томовића.
 Балканском улицом
            
            
                Балканском улицом
            
            Autor: 
Весна Дедић
Значајне личности, чија су имена и стваралаштво уткани у историју духа Београда и Балкана, у емисији „Балканском улицом“ већ петнаест година заредом- говоре о својим сновима о успеху у великом граду али и о тренуцима среће и туге, који су им обележили живот. [ детаљније ]
О тренутку када је у секунди, уместо на режију, предао документа на глуму, о атмосфери у кафани "Мањеж" предивних осамдесетих, о популарности после епизода са војницима у серији "Бољи живот", о аплаузима после омиљене представе "Чежња под брестовима", о лумповању са циганским орекстрима и тренуцима када си сам, о црногорским коренима и зашто се у успеху не треба узнети, а у несрећи понизити, о лапсусима и годинама са косом "бибер - со"... уз инсерте из најпопуларнијих филмова, серија и представа.
Аутор:Весна Дедић
 
                        
                        
                    
                 
                        
                        
                    
                 
                        
                        
                    
                 
                        
                        
                    
                 
                        
                        
                    
                 
                                
                                
                            
                         
                                
                                
                            
                         
                                
                                
                            
                         
                                
                                
                            
                        
Коментари