На вечери код Милана Громилића

Солиста балета Позоришта на Теразијама, Милан Громилић као представник тима Со дочекаће шесторку Бибер врло необичном вечером састављеном од неколико гангова што ће бити посебно изненађење за све а понајвише за Вељка Кузманчевића, поштоваоца традиционалне српске кухиње.

Чућете како је почела Миланова позоришна, али и каријера плесног кореографа, ко је у кући Громилића задужен за кућне послове и видети како Миланова супруга Катарина реагује на његову констатацију да он "баш воли да кува".

Видећете како се наследнице Громилића сналазе у балетској сали, али и којом брзином Милан обавља набавку на пијаци.

Оригиналан и духовит, Милан је своје госте успео да збуни и игром изненађења коју им је спремио за крај али и да их одушеви десертом који никада до сада није спремао.

Како су са његовим кулинарским комбинацијама изашли на крај Тијана Дапчевић, Зорана Павић, Сања Вучић, Борис Пинговић, Нигор и већ поменути Вељко Кузманчевић, видећете у овој епизоди хуманитарног шоу-програма "На вечери код".

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом