Ад либитум

Ово издање емисије "Ад либитум" обојено је гостовањем Биг бенда РТС-а, ансамбла са великом традицијом који је прошле године обележио 65 година постојања.

Биг бенд под управом Ивана Илића изводи композиције из свог репертоара, а о раду ансамбла говоре Иван Илић и уредник Биг бенда, трубач Драгослав Фреди Станисављевић.

IMG_20140219_154535.jpg

Специјални гост емисије је кантауторка Ивана Јордан која је недавно објавила албум "Мој си живот" у издању ПГП РТС-а на коме се налазе њене ауторске композиције у џез аранжманима које изводи уз пратњу Биг бенда РТС-а.

IMG_20140219_155501.jpg

У прилозима ће бити портретисан виолиниста Немања Радуловић после два изузетно успешна наступа на Коларцу и првакиња Београдске опере Сања Керкез која најављује свој априлски концерт.

Уредник и водитељ Силвана Грујић

Редитељ Катарина Рогић

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом