Ово је Србија

Колико су кикиндски полицајци успешни у сузбијању илегалних миграција и наркоманије истражује новинар ТВ центра у Кикинди Пеђа Миљановић.

На подручју Полицијске управе у Кикинди, у првих девет месеци ове године, регистровано је више кривичних дела из општег и привредног криминала, него у истом периоду лане. Смањен је обим нарушавања јавног реда и мира, број саобраћајних незгода, а најзначјнији резултати постигнути су у сузбијању илегалних миграција, док је тежина заплењене дроге већа од укупне количине одузете у задњих десет година.

Смедеревац Милош Пржић слеп је од рођења, али то га није спречило да заврши Филолошки факултет на одсеку италијанског језика и да, од неколико стотина кандидата са још 15 колега, специјалистичке студије настави у Трсту. Имао је огромну помоћ родитеља, а следеће две године усавршаваће се у иностранству. Поред одличног знања страних језика бави се спортом и свира неколико инструмената.

Сазнаћете да ли ће, због осамдесет становника, Ћићевац остати без зубне амбуланте.

Емисију уређују: Гордана Петровић, Надежда Медић и Горан Ђурковић
Водитељка: Зорана Коршош Николић
Одговорни уредник редакције Дописништва: мр Ненад Ј. Ристић

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом