Беокулт

Гошћа емисије Беокулт је првакиња балета Народног позоришта Мила Драгичевић, која прославља двадесет година рада. Причајући о свој лепоти балетске уметности открива и оне сегменте стваралаштва који прате тежак уметнички рад балетских уметника.

mila dragicevic.jpeg Мила Драгићевић

За Беокулт говоре: редитељ Слободан Унковски и драмски уметник Никола Ракочевић, поводом премијере представе "Живот је сан" у Народном позоришту.

Екипа емисије била је и на Фестивалу европског дугометражног документарног филма "Седам величаствених", као и на концерту групе ТБФ из Хрватске у Дому омладине.

У сегменту посвећеном књижевности о свом роману "Двадесет сати", који је био у ужем избору за Нинову награду, говори књижевник Бранко Чанковић.

Поводом постухумно објављеног рукописа сликара Цветка Лаиновћа екипа емисије била је у дому породице Лаиновић.

Уредник и водитељ Лидија Божић, сниматељ Слободан Грче, монтажер Нада Додик Зилџић, реализатор Сања Реџић.

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом