Читај ми!

Новак путује за Токио

Најбољи светски тенисер Новак Ђоковић потврдио је преко Твитера да ће наступати на предстојећим Олимпијским играма у Токију.

Ђоковић је раније потврдио да ће наступати за Србију на Олимпијским играма, али је после освајања Вимблдона рекао да су шансе да учествује у Токију 50:50.

Ипак, делегација Србије биће јача за најбољег светског тенисера, потврдио је Новак на Твитеру.

"С великим поносом се пакујем за Токио и придружујем нашој репрезентацији у борби за најсјајнија одличја на Олимпијским борилиштима. За мене је игра за Србију увек била посебна радост и мотивација и даћу све од себе да нас све обрадујем! Идемооо", написао је Новак.

Ђоковић је честитао рођендан шестогодишњем Куђиру и рекао да ће са поносом бранити боје Србије на Олимпијским играма које се од 23. јула до 9. августа одржавају у престоници Јапана. 

петак, 20. јун 2025.
28° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом