Партизан бољи од Борца, Динамик савладао Мегу
Кошаркаши Партизана победили су у Београду Борац са 93:87 (20:14, 19:26, 31:26, 23:21), док је Динамик на гостовању са 86:75 (18:13, 22:16, 22:26, 20:24) савладао Мега Лекс у утакмицама петог кола Супер лиге Србије.
Црно-бели су се у дворани "Александар Николић" намучили да дођу до тријумфа против Борца, који је одиграо можда и најквалитетнију утакмицу ове сезоне у Супер лиги.
Екипа из Чачка је после првих 20 минута била у предности, али је тим Александра Џикића у другом делу сусрета успео да дође до преокрета и тако задржи прикључак за Црвеном звездом.
Најефикаснији у победничком тиму био је Вилијам Хечер са 19 поена, а по два мање постигли су Стефан Бирчевић и Бранислав Ратковица, док је Михајло Андрић додао 12.
У екипи Борца истакао се Марко Радоњић са 22 поена.
Партизану је ово била четврта победа из пет утакмица, док је Борац уписао трећи пораз.
Динамик је на гостовању у Сремској Митровици победио Мега Лекс и тако уписао други тријумф у домаћем првенству, колико има и екипа Дејана Милојевића.
Најефикаснији у победничком тиму био је Девин Брукс са 20 поена, два мање постигао је Марко Чакаревић, док је Андреја Стевановић постигао 12.
Мегу је предводио Сава Лешић са 13 поена, док су по 12 постигли Огњен Јарамаз и Никола Ребић.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар