среда, 11.09.2013, 10:43 -> 14:49
štampajЖал за Мундијалом, али и понос због игре
Репрезентативци Србије Бранислав Ивановић и Александар Коларов тужни што се нисмо пласирали на СП, али и задовољни због напретка у игри националног тима. "Рекао сам већ неколико пута, и искрено то мислим, екипа сазрева, играмо све боље и сигурније. Поуке морају да се извуку и искористе у будућности", рекао је капитен Ивановић.
Репрезентативци Србије Бранислав Ивановић и Александар Коларов истичу да им је жао што нису успели да се пласирају на Светско првенство, али да их храбри то што је екипа сазрела и што игра све боље. Филип Ђуричић није задовољан како је играо у утакмицама против Хрватске и Велса.
Капитен наше репрезентације Бранислав Ивановић рекао је да је, у утакмици с Велсом, Србија могла много више да изгуби него да добије.
"Због тога је било веома важно да 'одговоримо тренутку', пре свега на психолошком плану. Успели смо и срећан сам због тога. Рекао сам већ неколико пута, а то искрено мислим, екипа сазрева, играмо све боље и сигурније. Само треба да останемо мудри. Никуда не смемо да летимо. Болно искуство је иза нас, желели смо да идемо на Светско првенство, али поуке морају да се извуку и искористе у будућности", рекао је Ивановић.
Фудбалер Манчестер ситија Александар Коларов казао је да Велс "лежи" Србији.
"Против њих је у обе утакмице све ишло како треба. Било би боље да смо некако распоредили ових девет голова које смо дали Велсу. Помислио сам, по ко зна који пут, колико нас кошта то што нисмо победили репрезентације од којих смо сигурно бољи, Шкотску и Македонију. С тим бодовима све би било другачије. Искрено, жао ми је што не идемо у Бразил, али храбри ме ово што у последње време пружамо", рекао је Коларов.
Филип Ђуричић је рекао да није задовољан како је одиграо у последње две утакмице, против Велса и Хрватске.
"Био сам у контраритму, потпуно. Изненадио ме је стриктни чувар у утакмици против Хрватске, морам да признам. То су за мене неке нове ствари. Уз све то, у клубу није ситуација какву сам очекивао, па сам тек у Кардифу, први пут после четири месеца, одиграо свих 90. минута. Све то оставља траг, али настављам да радим и да се борим. И у клубу и у репрезентацији", казао је Ђуричић.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 10
Пошаљи коментар