Културни кругови: Маске

У првом делу емисије говорићемо о актуелним културним догађајима, а затим следе "Маске", тематски део емисије посвећен позоришту.

Културни кругови Културни кругови

Autor:
Група аутора

Централна културно-уметничка емисија Радио Београда 2. Како би што успешније повезивали информативну и аналитичку компоненту говора о култури у јединствену целину и редовно пратили ритам културних збивања, Кругови имају магазински карактер. [ детаљније ]

Гост темата је глумац Милош Пејовић, који тумачи главну улогу у представи „Оркански висови", чија је премијера у Бару 20. јула, у оквиру јубиларног 30. Барског љетописа.

У Маскама је гост и Јелена Кајго, драматург плесне представе „Магбет", која ће бити премијерно изведена у суботу 22. јула у Центру за културу Тиват, у склопу фестивала Пургаторије 2017.

Уредница и водитељка емисије: Мира Кнежевић

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом