недеља, 30.01.2011, 15:00 -> 13:19
štampajНовости дана
Новак Ђоковић освојио Отворено првенство Аустралије у тенису! У финалу је победио Британца Ендија Мареја резултатом 3:0, по сетовима 6:4, 6:2, 6:3.
Autor:
Радио Београд 1
“Новости дана”, централна информативна емисија Првог програма Радио Београда емитује се од јесени 1958. године. Још од тада, представља релевантан и свеобухватан преглед најважнијих информација и догађаја из земље и света. [ детаљније ]
У сукобима демонстраната и полиције у Египту погинуле 102 особе, а више од две хиљаде је повређено. Из затвора широм Египта побегло је неколико хиљада осуђеника.
Две мумије у Египатском музеју у Каиру тешко су оштећене приликом покушаја крађе током антивладиних демонстрација.
Србија по дужини судских спорова прва у региону! Истражујемо како учинити правосуђе бржим и ефикаснијим.
Уредник и водитељ Слободан Петровић, уредник вести Душан Груден.
Радио Београд 1, 15:00.
Коментари