Куршумлија: До краја године још 200 радних места
У Куршумлији је пре шест месеци отворена прва страна инвестиција - израелска фабрика стилског намештаја. Тада је запослено 30 људи, а до краја године запослење ће добити још 200 радника.

Autor:
Група аутора
Јутарњи програм Радио Београда 1! Ако сте помислили да је то према чувеној латинској изреци "Carpe diem" - у праву сте. [ детаљније ]
Панчевачка књижевница Јованка Грубић Јанчић објавила је књигу песама, јединствену на нашим просторима, јер говори о деци са посебним потребама. Збирку "Ви можете све" промовише широм Србије и дели бесплатно, а била је инспирисана својом 14-годишњом унуком Ивом.
Овог недељног јутра слушаћете и нову причу о акцији „Књига солидарности" коју и овог пута за вас припрема Михаило Шћепановић.
Уређује и води Биљана Шујдовић.
Коментари