среда, 16.05.2012, 10:05 -> 15:27
štampajТаласање - Шетња
Ако сте у стресу, често нервозни и нестрпљиви, опустите се недељом у Јога парку на Ади Циганлији, где ће се све до септембра одржавати бесплатне вежбе и предавања. Ова древна вештина извор је здравља и доброг стања духа за многе поклонике.
Autor:
разни аутори
Животне теме, атрактивни гости, добро расположење - анализа актуелних дешавања, вести из земље и света. [ детаљније ]
Организатори из Јога савеза Србије, акцију "Вежбајте јогу са нама", одржаваће викендом, током, лета и у свим већим градовима наше земље. Све детаље сазнајте у данашњој Шетњи.
Најављујемо Ревију савременог шпанског филма "Шпански метар 2012: судбине и страсти", који се одржава од 18. до 22. маја, у организацији Културног центра Београда и Института Сервантес. Током Фестивала биће приказано девет филмских остварења савремене шпанске продукције.
Водимо вас у Врњачку бању, где је у току 4. Конгрес бања, а главна тема је "Аутентични српски велнес".
Уредник и водитељ Мирјана Никић.
Радио Београд 1, 10.05
Коментари