RTS Klasika: Programska šema - nedelja, 24. jul 2022

06:00
RTS Klasika - Hitovi klasične muzike , r.
06:16
Jasminka Stančul, 3. deo , r.
06:54
Boja muzike, 3. deo , r.
07:21
Simfonijski orkestar Češkog radija, 2. deo , r.
08:06
Ekskluzivno - Balet i džentlmen, Milorad Mišković , r.
08:48
Beogradski Novogodišnji koncert SO i Hora RTS , r.
10:15
Ad libitum - Muzičke priče , r.
10:46
„Wonder Strings” - Aleksandar Gajić: Ispravnost lične vizije , r.
10:50
Koncert Mineo Hajaši, violončelo , r.
12:00
RTS Klasika - Hitovi klasične muzike , r.
12:16
Jasminka Stančul, 3. deo , r.
12:54
Boja muzike, 3. deo , r.
13:21
Simfonijski orkestar Češkog radija, 2. deo , r.
14:06
Ekskluzivno - Balet i džentlmen, Milorad Mišković , r.
14:48
Beogradski Novogodišnji koncert SO i Hora RTS , r.
16:15
Ad libitum - Muzičke priče , r.
16:46
„Wonder Strings” - Aleksandar Gajić: Ispravnost lične vizije , r.
16:50
Koncert Mineo Hajaši, violončelo , r.
18:00
RTS Klasika - Hitovi klasične muzike
18:16
Studenički slikozapisi
18:46
Kvintet udaraljki - „Elemental Culture Collective”, 2. deo
19:14
Srpska muzika kroz vekove
19:25
Beogradska filharmonija - Samjuel Barber, 1. deo
20:00
Bela Bartok - Asocijacije
20:37
80 godina Simfonijskog orkestra RTS
21:18
TV minijature - Iz baletske riznice (Poljakova, Kirsanova, Bošković)
21:30
Una saga Serbika
21:50
Život sa muzikom - Nataša Veljković
22:24
Solistički koncert Nataše Veljković, 1. deo
23:10
Kamerni ansambli RTS
00:00
RTS Klasika - Hitovi klasične muzike , r.
00:16
Studenički slikozapisi , r.
00:46
Kvintet udaraljki - „Elemental Culture Collective”, 2. deo , r.
01:14
Srpska muzika kroz vekove , r.
01:25
Beogradska filharmonija - Samjuel Barber, 1. deo , r.
02:00
Bela Bartok - Asocijacije , r.
02:37
80 godina Simfonijskog orkestra RTS , r.
03:18
TV minijature - Iz baletske riznice (Poljakova, Kirsanova, Bošković) , r.
03:30
Una saga Serbika , r.
03:50
Život sa muzikom - Nataša Veljković , r.
04:24
Solistički koncert Nataše Veljković, 1. deo , r.
05:10
Kamerni ansambli RTS , r.