РТС 1: Програмска шема - среда, 26. мај 2021

06:00
Вести
06:05
Јутарњи програм
08:00
Јутарњи дневник
08:30
Јутарњи програм
11:00
Вести
11:05
Случај породице Бошковић, ТВ серија
12
12:00
Дневник
12:20
Време, стање на путевима
12:26
Културни дневник
12:41
Гастрономад
15:19
Ово је Србија
16:08
Мој рођак са села, ТВ серија
12
17:00
Дневник РТ Војводина
17:26
Београдска хроника
19:00
Слагалица, квиз
19:19
Време
19:55
Мој рођак са села, ТВ серија
12
20:55
Фудбал - ЛЕ, спортски програм
22:55
Фудбал - ЛЕ, спортски програм + додела пехара
23:20
Дневник
23:40
Преживети Ескобара, серија
12
00:45
Лепа парада, филм
12
02:03
Фудбал - ЛЕ: Виљареал - Манчестер јунајтед, р.
03:00
Вести (04.00, 05.00)
04:03
Грађанин
04:30
Око
05:04
Случај породице Бошковић, ТВ серија
12
05:49
Верски календар