Читај ми!

Наоми помаже Јапану

Мода је још једном у служби хуманости. Позната манекенка Наоми Кембел организује ревију у Кану, а сав приход је намењен жртвама земљотреса и цунамија у Јапану.

Британска манекенка Наоми Кембел припрема се да у Кану приреди модну ревију у корист жртава земљотреса и цунамија у Јапану.

Ревија, коју Наоми Кембел организује преко своје добротворне фондације „Фешен фор рилиф" (Fashion For Relief), одржаће се недалеко од седишта Међународног филмског фестивала, који на Азурној обали траје до 22. маја.

Тема ревије биће црвени тепих, због чега је, како је навела манекенка, одлучено да се одржи у Кану.

„Морате да подсећате људе да је помоћ још потребна", додала је тамнопута краљица модних писта.

Организација Наоми Кембел одржала је прву добротворну модну ревију 2005. године и од тада је сакупила 4,5 милиона фунти (7,2 милиона долара).

Број коментара 1

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

петак, 27. фебруар 2026.
4° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом