Новогодишње одлуке познатих

Линдзи Лохан обећава да ће се довести у ред, Селена Гомез одлучила да се реши свог изгледа светице, док се „Биберче“ жали на сав терет славе, који он, тако „сладак и диван“, мора да носи. Било како било, по свему судећи, очекује нас још једна узбудљива година.

Попут „обичних смртника", и славне личности донеле су новогодишње одлуке којих планирају да се придржавају током ове године.

Звезда Сумрак саге, Кристен Стјуарт, одлучила је, како каже, да „не враћа назад сву мржњу која је била упућивана у њеном смеру, јер је све то резултат љубоморе према њој, најсрећнијој девојци на целом свету".

Глумица се није изјаснила да ли је толико срећном чини њен партнер у филму и стварном животу, Роберт Патинсон, или су у питању позитивне критике њених улога.

Селена Гомез, звезда Дизнијевих серија, изјавила је да је спремна за нове изазове.

„Желим да ове године урадим нешто, што неће као и обично учинити да делујем као светица, наравно, под условом да нико не буде повређен тиме", рекла је млада глумица и певачица, не откривајући у потпуности о чему је реч.

Поп певачица позната по својим катастрофалним одевним комбинацијама на црвеном тепиху, Кеша, показала је да је и поред свог откаченог стајлинга и те како свесна социјалних и економских проблема у САД.

„Из поштовања према свим Американцима који и даље пате због економске кризе, одлучила сам да променим своје име", објаснила је Кеша (која у имену има знак за долар Ke$ha).

Згодни вукодлак из Сумрак саге Тејлор Лаутнер обећао је да ће у току ове године смањити број трбушњака које уради дневно на „тек" 2.000, иначе ће морати, како каже, „да региструје своје трбушне мишиће као убојито оружје".

Проблематична звезда, Линдзи Лохан, чини се да је најреалистичнија међу познатима, барем што се тиче доношења одлука.

„Зашто је битно одлучивати? Након свега што сам урадила прошле године, било шта што бих урадила у овој било би побољшање", објаснила је свој став 24-годишња глумица.

Тинејџерска звезда позната по изјави да је Курт Кобејн своје генерације Џастин Бибер и овај пут је остао доследан себи.

„Одлучио сам да оставим неке гњаваже остатку света. Није фер да само један момак мора да се носи са свим тим, без обзира колико сладак и диван он био, то јест ја", скромно је рекао Џастин.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

уторак, 24. фебруар 2026.
7° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом