Џенифер Анистон опет на телевизији

Две пријатељице и некадашње колегинице из серије „Пријатељи“, поново ће бити заједно на малим екранима. Најављено је да ће Џенифер Анистон гостовати у серији "Cougar Town", у којој Кортни Кокс глуми главну улогу.

Америчка глумица Џенифер Анистон близу је потписивања уговора у наступу у серији, у којој њена пријатељица Кортни Кокс глуми главну улогу, јављају амерички медији.

Џенифер Анистон би требало да се појави у некој од првих епизода хумористичке серије "Cougar Town" телевизије Еј-Би-Си, чија друга сезона почиње 22. септембра.

Главна јунакиња серије је Џулс (Кортни Кокс), недавно разведена самохрана мајка, која истражује праву истину о везама и старењу у друштву опседнутом лепотом и младошћу.

У својим четрдесетим она креће на путовање самооткрића, окружена другим разведеним колегама и самцима који су жељни доживљавања или пре-доживљавања једног прошлог доба.

Ако ангажман Анистонове и званично буде потврђен, биће то други пут да две глумице играју заједно у некој серији, од 2004. године, када је престало емитовање „Пријатеља".

Прва је била сарадња у једној епизоди серије Кортни Кокс „Таблоид", 2007. године.

Џенифер Анистон се по престанку емитовања „Пријатеља" окренула филмској каријери и глумила је претежно у романтичним комедијама - „Лов на бившу жену", „Марли и ја", „Ти га, просто, не занимаш" и „Разлаз".

Број коментара 1

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

понедељак, 23. фебруар 2026.
5° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом