Кад Србин препозна Ентонија Диноза: Како си дебео и стар
Глумац Мајкл Ветерли гостовао је код Стивена Колбера и током њиховог разговора испричао кратку анегдоту о свом боравку у Србији.
Ветерли, који је познат по улози Ентонија „Тонија“ Диноза у серији Ен-Си-Ај-Ес, боравио је пре пар година у Београду у посети супругиним родитељима.
На улици га је пропознао један момак по имену Мирослав, који је глумца на тренутак оставио без текста.
„Ви сте Динозо из Ен-Си-Ај-Еса. Изгледате тако старо“, на шта је публика у студију праснула у смех, а Ветерли је морао да појасни да у Србији гледају старије сезоне, када је био млађи и мршавији.
Глумац је Мирослављеве речи прихватио са осмехом на лицу.
„Пратио сам вас и гледао. Али тако сте... И дебљи сте! Волим Диноза и вас“, присећа се Ветерли младићевих речи као и малог разочарања на крају: „Значи Динозо касније постаје дебео и стар“.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 7
Пошаљи коментар