уторак, 30.12.2014, 15:08 -> 16:36
štampajКетрин Зита Џоунс објавила ретку породичну фотографију
Супружници Кетрин Зита Џоунс и Мајкл Даглас уживају у празничном одмору на француским Алпима. Зита Џоунс је објавила и ретке породичне фотографије на којима је показала како се добро проводе.
Познати глумачки пар ужива на одмору са својим сином Диланом (13) и ћерком Карис (11).
„Срећан Божић. Надам се да сви пријатно проводите празнике и да сте окружени пријатељима, породицом и вољеним особама“, написала је глумица уз фотографију.
На другој од две фотографије које је објавила – позира сама у скијашкој опреми уз поруку: „Заиста веје!“
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар